Akim Elektrik olarak Elektrik Proje, Elektrik Taahhüt, Elektrik Pano, Satış ve Pazarlama alanlarında faaliyet göstermeye başlamıştır.

Üstlendiği projelerin baştan sona elektrik tesisatı, orta ve alçak gerilim ile zayıf akım sistemlerinin tüm alt ve üst yapı işleri, Akim Elektrik’in uygulama vizyon ve misyonunu oluşturuyor. Müşteriler ise Akim Elektrik’in farkını, anahtar tesliminde sona ermeyen ‘tam hizmet’ yaklaşımında ve uygulama sonrası kesintisiz teknik destekte buluyorlar. 

Akim Elektrik bilgi ve tecrübesi ile sürekli, güvenilir, kalıcı hizmetler üretmeyi ilke edinmiştir. Bu anlayışı ile Fabrika, Hastane, Otel, AVM, İş merkezleri ve Özel Konutlar gibi ileri teknoloji gerektiren yapıların tüm Elektrik & Elektronik Sistemlerinin proje ve uygulamalarını ihtiyaca yönelik özel çözüm ve projelendirme hizmetlerimiz 2D-3D tasarım ve sunum sürecinden sonra hayata geçirilmektedir.

Alçak Gerilim, Orta Gerilim ve Yüksek Gerilim ile birlikte Aydınlatma çözümleri, Topraklama, Paratoner ve tüm otomasyon sistemleri, elektrik iç-dış tesisat projeleri tasarımı, çizimi, danışmanlık, uygulama ve taahhüdü konularında siz saygıdeğer müşterilere hizmet vermekten onur duymaktayız.